Kup aplikator Pichon i zdobądź dopłaty w ramach ekoschematów

Urządzenia marki Pichon (w tym aplikatory doglebowe, układy podnoszenia i belki rozlewające) pomogą Ci zdobyć punkty za realizację praktyki „Stosowanie płynnych nawozów naturalnych innymi metodami niż rozbryzgowo” i uzyskać dofinansowanie w ramach ekoschematu „Rolnictwo węglowe i zarządzanie składnikami odżywczymi”.

Aplikatory Doglebowe

Aplikatory Pichon gwarantują właściwe wymieszanie cieczy z glebą, dzięki czemu zyskujesz Ty i środowisko!

Aplikator zębowy EL61

Aplikator talerzowy EL64

Aplikator dyskowy EL71

Belki Rozlewające

Zastosowanie belki umożliwia uzyskanie niefrakcjonowanego obornika zapewniającego zwiększenie wydajności azotu. Zmniejsz uciążliwość nieprzyjemnych zapachów poprzez rozprowadzanie obornika bliżej ziemi! Co więcej, rozlewanie na uprawach wschodzących i na dużych szerokościach jest teraz możliwe dzięki dużemu zasięgów naszych belek standardowych i teleskopowych.

Szerokości 9 – 30m z 1 lub 2 mikserami

Belki Łyżwowe

Nawóz jest podawany jak najbliżej korzenia poprzez impulsy, dzięki czemu uprawy nie są zanieczyszczone, a ich jakość zostaje zachowana. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu belek łyżwowych możemy wyraźnie ograniczyć straty azotu. Niewielki odstęp między elementami roboczymi zapewnia idealne wykorzystanie nawozu organicznego. Łyżwowy system rozlewania pozwala pracować na łąkach i pastwiskach oraz na gruntach ornych.

Zyskaj Podwójnie

Zamawiając doposażenie swojej maszyny w układ podnoszenia i/lub aplikator zyskujesz podwójnie! Korzystasz z benefitów w ramach ekoschematów, a my zapewniamy:

UKLAD_PODNOSZENIA_plus_INVICTUS

Ekoschematy

Ekoschematy są to specjalne formy płatności dla rolników za praktyki sprzyjające ochronie środowiska i klimatu. Odpowiednie zagospodarowanie nawozu naturalnego pozwala uzyskać dodatkowe dopłaty w ramach płatności bezpośrednich.

Kliknij w zdjęcie, aby zobaczyć więcej

Dlaczego bezpośrednia aplikacja nawozów jest tak ważna?

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz i dowiedz się gdzie najbliżej Ciebie są interesujące Cię maszyny Pichon! Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz przedstawiciel.

Masz pytania lub chcesz zapoznać się z ofertą Pichon? Napisz lub zadzwoń do nas.

Alber-ekoschematy

Albert Ciszek

Dyrektor sprzedaży

Polityka prywatności

Copyright 2022 – SAMSON AGRO SASU